Menu
Wiadomości
Porady
Metody
Ryby
Firmy
Forum
Video
Łowiska
Na rybach
Usługi
Ogłoszenia
Kalendarium
Wiedza
Społeczność
PZW
Cały serwis
Forum
Łowiska
Obserwowane
Dodaj
Poczta
Konto
Rozwiń menu
Główna
Aktualności
307
Forum
2
Łowiska
0
Na rybach
1
Kalendarium
0
Rekordy
0
Społeczność
58
Kontakt
Rozwiń menu
Zawartość strony
KONKURS
Nasze koło
O Nas
Władze
Uroczystość przekazania sztandaru Koła
Galeria
Terminarz 2022r.
Składki 2022r.
Porozumienia z Okręgami na rok 2020
Wyniki zawodów
Wędkarz Roku 2016 - wyniki
Archiwum
I Grand Prix Koła 2009
I Grand Prix Koła 2010
I Grand Prix Koła 30.03.2014 zb. Kolasa
I Grand Prix Koła 6.10.2013 zb. Próba
I tura Mistrzostw Koła 10 kwietnia
I tura Mistrzostw Koła 2013 zb. Próba
I tura Mistrzostw Koła 2014
II Grand Prix Koła 1.06.2013 zb. Próba
II Grand Prix Koła 13.07.2014 zb. Kolasa
II Grand Prix Koła 2009
II Grand Prix Koła 2010
II Grand Prix Koła 2016 - zb. Strumień m. Chojne 07.08.2016
II tura Mistrzostw Koła 17 kwietnia
II tura Mistrzostw Koła 2013 zb. Próba
II tura Mistrzostw Koła 2014 - 25.05
III Grand Prix Koła 2009
III Grand Prix Koła 2010
III Grand Prix Koła 2016 - zb. Kolasa 11.09.2016
III Grand Prix Koła 21.09.2013 zb. Chojne
III Grand Prix Koła 3.08.2014 zb. Kolasa
Mistrzostwa Koła 2011 - wyniki zbiorcze
Mistrzostwa Koła 2013 - wyniki zbiorcze
Mistrzostwa Koła 2014 - wyniki zbiorcze
Mistrzostwa Koła 26.04.2009r. Kamolne Doły
Mistrzostwa koła PZW Boleń 25.04.2010 Kamolne Doły
Mistrzostwa Pracowników PKS Sieradz - 31.05.2014
Winiki I Grand Prix Koła 2012
Winiki II Grand Prix Koła 2012
Winiki Mistrzostw Koła - 2012
Wody udostępnione przez Okręg Piotrków Trybunalski
Współzawodnictwo 2009
Wyniki - II tura oraz wyniki zbiorcze Mistrzostw Koła 2015
Wyniki Grand Prix Koła i Mistrzostw Pracowników PKS Sieradz 25.06.2011
Wyniki Grand Prix Koła 02.10.2011
Wyniki Grand Prix Koła 15.05.2011
Wyniki I Grand Prix Koła 2015
Wyniki I Grand Prix Koła zb. Kolasa - 03.04.2016
Wyniki I tura Mistrzostw Koła 2015
Wyniki II Grand Prix Koła 2015
Wyniki II tury oraz końcowe Mistrzostw Koła 2016
Wyniki III Grand Prix 2012 oraz Puchar Prezesa PKS
Wyniki III Grand Prix Koła - 20.09.2015
Wyniki współzawodnictwa za rok 2010
Wyniki współzawodnictwa za rok 2011
Wyniki współzawodnictwa za rok 2012.
Wyniki współzawodnictwa za rok 2013
Wynki współzawodnictwa za 2008r.
Karta Wędkarska
Wyrobienie Karty Wędkarskiej
Kontakt
Linki
Regulaminy
Ponadregulaminowe ograniczenia w Okręgu Sierdzkim
Regulamin zbiornika Kolasa
Regulamin GRAND PRIX KOŁA
Regulamin wyłaniania WĘDKARZA ROKU KOŁA PZW BOLEŃ
Regulamin zawodów o PUCHAR PREZESA PKS SIERADZ
Regulamin zawodów o tytuł MISTRZA KOŁA
Regulamin zawodów z okazji DNIA DZIECKA
Filmy
Filmy - Uroczystość Przekazania Sztandaru Koła
Fotorelacje
Zebranie Sprawozdawcze - 02.02.2014
Zebranie sprawozdawcze 12 luty 2012r.
Zbiornik Kolasa
Czyn spoleczny 1.03.2014
Czyn społeczny 29.03.2014
Nowa zastawka na kanale doprowadzającym wodę do zbiornika 08.02.2014
Zarybienia 2014
Współzawodnictwo 2009
Wyniki współzawodnictwa na dzień 14 grudnia 2009
W kategorii OPEN :
1 Pilaszewski Rafał 103 pkt.
*
Wędkarz Roku 2009
2 Zasina Filip "junior" 103 pkt.
*
I-szy wice Mistrz Koła
3 Grobelny Stanisław 102 pkt.
II-i wice Mistrz Koła
4 Miłek Andrzej 101 pkt.
5 Ślązak Józef 100 pkt.
6 Laszczyk Marek 98 pkt.
7 Miłek Zygmunt 93 pkt.
8 Nowacki Sławomir 83 pkt.
9 Wira Józef 82 pkt.
10 Ślązak Robert 81 pkt.
11 Barton Grzegorz 79 pkt.
*
12 Gwizdała Krzysztof 79 pkt.
*
13 Szpendowski Tadeusz II 76 pkt.
14 Muszyński Andrzej 75 pkt.
15 Gwizdała Artur "junior" 70 pkt.
16 Szpendowski Tadeusz I 65 pkt.
17 Kaczmarek Wiesław 64 pkt.
18 Skibiński Stanisław 62 pkt.
19 Jakubowski Bogusław 61 pkt.
20 Florek Jerzy 52 pkt.
21 Skorupa Henryk 50 pkt.
22 Sztyba Krzysztof 41 pkt.
23 Gawlik Andrzej 35 pkt.
Goner Jan 35 pkt.
Zasina Sławomir 35 pkt.
26 Mikołajczyk Józef 32 pkt.
27 Pałasz Zdzisław 30 pkt.
28 Gonera Urszula 29 pkt.
Berger Michał 29 pkt.
*
O wyższym miejscu w klasyfikacji decydowało wyższe miejsce w Mistrzostwach Koła
Uwaga - Pozostali członkowie Koła biorący udział we współzawodnictwie uzyskali poniżej 29pkt. przeliczeniowych. Sklasyfikowano 64 członków koła.
W kategorii pracowników PKS:
1. Grobelny Stanisław 110 pkt.
2. Ślązak Józef 108 pkt.
3. Miłek Zygmunt 105 pkt.
4. Ślązak Robert 100 pkt.
5. Barton Grzegorz 99 pkt.
6. Kaczmarek Wiesław 94 pkt.
7. Skibiński Stanisław 93 pkt.
8. Szpendowski Tadeusz 91 pkt.
9. Skorupa Henryk 69 pkt.
10. Florek Jerzy 56 pkt.
11. Gonera Jan 35 pkt.
12. Krzemiński Jerzy 33 pkt.
13. Sowijak Zenon 32 pkt.
Mikołajczyk Józef 32 pkt.
15. Stasiak Wacław 20 pkt.
16. Szymczak Andrzej 19 pkt.
17. Cieślak Jacek 10 pkt.
Kępa Piotr 10 pkt.
Majchrowski Kazimierz 10 pkt.
Matysiak Andrzej 10 pkt.
Matysiak Jan 10 pkt.
Pertkiewicz Bogdan 10 pkt.
Pietrzak Tomasz 10 pkt.
Powalski Tadeusz 10 pkt.
25. Wojtas Jan 3pkt.
W kategorii juniorów:
1. Zasina Filip 116 pkt.
2. Gwizdała Artur 113 pkt.
3. Duda Sylwia 29 pkt.
4. Nowacka Agnieszka 20 pkt.
×
Logowanie w wedkuje.pl
zapamiętaj mnie
Przypomnij hasło
Zaloguj się przez Facebook
Zaloguj się przez Google
Zaloguj się przez Twitter
Zarejestruj się